Hakkımızda
Erkan Sezgin

2015 yılında düğün salonu ve toplantı organizasyonlarına yeni bir soluk getirmek amacıyla hizmete başlayan Erkan SEZGİN Düğün Toplantı Merkezinde rüyalarınızın ötesinde bir hizmete şahit olacaksınız.

Başından sonuna kadar her aşaması düşünülerek organize edilen; Sizlerin ve misafirlerinizin unutulmaz anlar yaşamasını amaçlayan personelimiz her an hizmetinizde olacaktır.

Müessesemizde başta düğün ve sünnet cemiyetleri olmak üzere firma toplantıları, seminerler, kına geceleri, nişan, okul yılsonu baloları ve ramazan iftar programları yapılmakta olup organizasyonlar havuz başında veya hava şartlarına göre kapalı alanlarda yapılabilmektedir.

Ayrıca; Havai fişek, Profesyonel fotoğrafçılık, Canlı müzik, 300 araçlık otopark, vale, özel güvenlik, , Çocuk Parkı, Kafe hizmetlerimiz mevcuttur.

Sakarya'nın merkezinde yer alan düğün salonumuz Sakarya'daki düğün salonlarından ayıran en büyük özelliği kullanım alanı geniş, kır düğünü ve havuz başında düğün konseptine uygun olmasıdır.

Rüyalarınızın ötesinde buluşmak dileğiyle.

Hakkımızda
Misyonumuz
Erkan Sezgin

Müşterilerimize sunduğumuz tüm hizmetlerde kaliteyi ön planda tutmak Yenilikçi ve sürekli kendini geliştirerek, koyduğu hedeflerin peşinde koşmak Her koşulda müşterilerimize istedikleri hizmetin sunulması amaç edinmek